Loading

Praca przy ścinaniu papryki

 Dla naszego klienta w Pijnacker poszukujemy osob chetnych do podjecia pracy przy ścinaniu papryki.

Obowiązki:
- ścinanie papryki

Wymagania:
- znajomość angielskiego lub niderlandzkiego
- własny transport będzie atutem
- motywacja do pracy

Chcesz dowiedziec sie wiecej lub umowic sie na rozmowe z naszymi rekruterami?

Skontaktuj się z nami lub odwiedź nas osobiście!

papryka-1

Praca w porcie w Rotterdamie

Dla naszego klienta w Rotterdamie poszukujemy ambitnej osoby do ciekawej pracy w magazynie.

Obowiązki:
- odbiór towarów oraz przeładunek w odpowiednie miejsce
- wydawanie towarów i materiałów dla klientów wewnętrznych
- kontrola prawidłowego stanu magazynowego
- rozładunek / załadunek towarów za pomocą wózka widłowego
- wykonywanie inwentaryzacji
- pozostałe działania mające na celu sprawny przepływ towarów i materiałów

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
- uprawnienia na wózki widłowe
- certyfikat VCA
- znajomość pakietu MS Office
- gotowość i motywacja do podjęcia pracy
- znajomość branży technicznej i petrochemicznej będzie atutem

hafruck

Sprzątanie w piekarnii

Dla naszego klienta w Bleiswijku zajmujacego sie luksusowymi wypiekami poszukujemy od zaraz ososby zainteresowanej podjeciem pracy przy sprzataniu.

Specyfika pracy:

-sprzatanie biur,
-sprzatanie kantyny,
-mycie koszy chlebowych,
-mycie blach,
-sprzatanie hali produkcyjnej,
-czyszczenie maszyn.

Wymagania:

-znajomosc jezyka angielskiego lub/i holenderskiego
-wlasny dojazd do pracy
-umiejetnosc pracy zespolowej

Oferujemy:

-stale godziny pracy – od poniedzilaku do czwartku od 8:00 do 16:30, w soboty od 6:00 do 12:00
-atrakcyjna stawke godzinowa- 10,66 eur brutto

schoonmaak

Praca przy cymbidium

Dla naszych klientow w Bleiswijku, Zevenhuizen oraz Bergschenhoek szukamy zmotywowanej osoby do pracy w szklarni przy cietym cymbidium.

Jest to praca w malym rodzinnym zakladzie, w milej atmosferze.

 Oferta jest zaadresowana do osob:

-ze wzrostem przekraczajacym 1,70 cm
-kominikujacych sie w jezyku holenderskim i/lub angielskim
-posiadajacych wlasny transport.

 Oferujemy prace:

- w pelnym wymiarze godzin
- w stalych godzinach od 7:00 do 16:00
- stawka 9,94

Cymbidium 1